Nabór do projektu „Wystawiajmy Się! 2018”

2018-02-07 – 2018-02-09
12:22

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór dla projektantów do projektu Wystawiajmy się! Projektanci mogą otrzymać dofinansowanie do 40 tysięcy złotych brutto!

Instytut Adama Mickiewicza, działający pod marką Culture.pl, już po raz piąty ogłasza otwarty nabór dla polskich projektantów, którzy pragną pokazać swoje prace międzynarodowej publiczności. Udział w międzynarodowych targach branżowych jest okazją by zaprezentować swoje prace szerokiej publiczności, nawiązać kontakty z profesjonalistami (kuratorami, producentami, dystrybutorami), podjąć współpracę z międzynarodowymi partnerami, a także włączyć się do światowego obiegu wymiany nowych idei i trendów. 

Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno doświadczeni, jak i początkujący twórcy, osoby indywidualne oraz grupy projektowe. Projektanci mogą się ubiegać o wsparcie prezentacji na zagranicznych targach, festiwalach i biennale designu i mody, a także w wystawach zbiorowych i indywidualnych organizowanych w muzeach i galeriach za granicą.

Zgłoszenia można przesyłać do 9 lutego do godz. 15:00. Szczegóły i formularze zgłoszeniowe dostepne na stronie https://iam.pl/pl/wystawiajmy-sie-2018